Düzen İle Çoban Ailelerinin Mutlu Günü

0
40

Nilgün ve Musa Çoban’ın güzel kızı Av. Başak Çoban,  İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen ile Hatay Barosu Başkan Yardımcısı ve İskenderun Baro temsilcisi Av. Şükran Düzen çiftinin sempatik oğlu Av. Murat Ömer Düzen’in düğün merasimi İsos Otel’de gerçekleşti.

Genç çiftlerin mekana gelmesiyle başlayan düğün merasimine İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Önceki Dönem Milletvekili Suzan Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Emin Ünalan, Adalet Komisyonu Başkanı Mahir Taştimur, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Yıldırım, Hatay Barosu Başkanı Erhan Nizamoğlu, Payas Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Osman Tufan, Çok sayıda Avukat, iş adamları, Çoban ve Düzen ailelerinin yakınları ve genç çiftlerin arkadaşları katıldı.

Başak ve Murat Ömer Düzen’in sahne performansını ise davetliler heyecanla izledi. Genç çiftlerin dans gösterisi sonrasında ise Nikah memuru tarafından nikah merasimine geçildi.

Genç çiftlerin nikah şahitliklerini, Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Milletvekili Suzan Şahin, Başsavcı Muhammet Emin Ünalan, Adalet Komisyonu Başkanı Mahir Taştimur, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, iş insanı Osman Tufan, Selin Pamuk ve Damla Bayırdır yaptı.

Evlilik cüzdanı genç çifte takdim edilirken, bu özel ana şahitlik edenler ise genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah sonrasında ise davetliler gönüllerince eğlendi. Çoban ve Düzen ailelerini tüm davetlilerle tek-tek ilgilendi.

Bölgemizin saygın ailelerinden Düzen ve Çoban ailelerinin evlatlarının görkemli geçen düğün töreni gecenin geç vakitlerine kadar devam ederken, protokol, spor, iş dünyası ve avukat camiasını bir araya getirdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Kutlama

Önceden planlanmış yurtdışı seyahati nedeniyle törene katılamayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç,  genç çiftleri kutladı. Başkan Ali Koç’un gönderdiği mektup davetlilere okundu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here