‘Desteğinizle, Türkiye’nin Gelişmesine Katkı Sunacağız!’

0
111

riyad kırmızıoğlu11Kırmızıoğlu, Çalışmalarını Hatun, Üçgüllük, Pirinçlik ve Büyükdere Mahallelerinde Sürdürdü…

CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, sivil toplumun çeşitli kurumlarını ziyaret etmeye devam ederken bir yandan da halkla birlikte olmaya özen gösteriyor. Kırmızıoğlu bu bağlamda, Karaağaç Hatun Mahallesinde esnafları ziyaret ettikten sonra köy meydanındaki tüm kahvehaneleri ziyaret edip, Hatun Mahallesi halkına hitap etti.

Kırmızıoğlu, burada yaptığı konuşmada Hataun Mahallesine layık olmak istediğine işaret ederek; “Bu köyden çıkmış, içinizden biri olarak, siyaset sahnesinde haklarınızı talep etmek, sizleri temsil etmek istiyorum. Sizler beni her zaman bağrınıza bastınız. 2011 seçim gezilerinde kendi köyümde gördüğüm sevgiyi hiç unutmuyorum. Sizlere layık bir evlat, bir kardeş, bir ağabey olmak istiyorum” dedi.

riyad kırmızıoğlu12

Arsuz Halkı Temsil Edilmek İstiyor

Hatun Mahallesinin ardından Üçgüllük Mahallesindeki etkinliğine de katılan CHP’li Kırmızıoğlu esnafın tek-tek hatırını sorarak dertlerini dinledi. Mahalle meydanında, beraberinde eski başkan Bedi Balta ile vatandaşa hitap eden Kırmızıoğlu; “Arsuz’un her mahallesinde istek aynı! Artık temsil edilmek, seslerini duyurmak istiyorlar. Projelerimizin en önemlileri bu yöreye ait, çünkü hem ekonomik hem de sosyal açıdan geri bırakılmış bir yöredir. Tarımda, turizmde, sporda ve sosyal alanlarda yepyeni projeleri yepyeni bir CHP hükümeti ile başaracağız. Destekçilerimiz hem Arsuz’un hem Hatay’ın hem Türkiye’nin barışına, huzuruna, gelişmişliğine katkı sunacaktır” diye konuştu.

Mahalle gezilerini daha sonra Pirinçlik ve Büyükdere Mahallelerinde sürdüren CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr. Kırmızıoğlu buralarda da toplanan vatandaşlarla sohbet edip her zamanki gibi projelerinden ve 8 Haziran sabahı iktidara olan inancından bahsetti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here