“Demokrasi ve Cumhuriyetin Peşinde Koşmaya Devam Edeceğiz”

0
95

Başkan Culha, CHP Arsuz Kadın Kolları’nın Kahvaltısına Katıldı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Arsuz Kadın Kolları’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı.

Nazım Culha, CHP Arsuz Kadın Kollarının, Arsuz Gümüş Otel’de, birlik ve beraberliği pekiştirmek adına düzenlediği “Dayanışma Kahvaltısına” eşi Selda Culha ile beraber katıldı. Kahvaltıya Başkan Culha ve eşi Selda Culha’nın yanı sıra, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz ve Yönetimi, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin,  CHP Hatay Milletvekili Aday Adayları Riyat Kırmızıoğlu, Fevzi Yüksel, Nilgün Selçuk ve Suzan Şahin, CHP İskenderun ve CHP Belen İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanları ve Yönetimleri, Arsuz Meclis Üyeleri, Arsuz İş Adamları Derneği Başkan ve Yönetimi, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Arsuz ve İskenderun Başkanları, Alevi Kültürünü Araştırma Derneği (AKAD) Yönetimi, Arsuz Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları ve Muhtarlar katıldı.

Kahvaltı programında, CHP’nin Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda “Aday Tanıtım Toplantısı” canlı şekilde takip edildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Adayını açıklamasından sonra salonda büyük bir memnuniyet sesi yükseldi. Açıklamasını yapmak üzere sahneye çıkan Culha, bu karardan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Başkan Culha; “Bu kararın hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Artık hepimize düşen görev bundan sonra birlik olup, elimizden geleni yapmaktır. Bu birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir. Demokrasi ve Cumhuriyetin peşinde bıkmadan, yılmadan koşan bizler, bundan sonrada koşmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin laik, demokratik, hukuk devleti kimliği, hiç bir zaman değişmeyecektir. Seçim Startımızı ‘Güçlü Kadın, Güçlü Örgüt’ sloganıyla; kadın kollarımızla birlikte verdik” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here