Cumhurbaşkanı Erdoğan, Partisinin İl Kongresi için Hatay’a Gelecek

0
183

Ak Parti İskenderun İlçe teşkilatında, İl Başkanı İbrahim Güler ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in katılımı ile toplantı düzenlendi. Toplantıda, 1 Nisan’da yapılacak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı Ak Parti İl Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Bestami Bilgili; “Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti İl Kongresine katılmak üzere Hatay’a geliyor. Bu konunda çalışmalarımız sürüyor. Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacağız” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise; “Cumhurbaşkanımızı Hatay’a yakışır bir şekilde karşılayacağız. İnanıyoruz ki tüm hemşerilerimiz Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak” şeklinde konuştu.

İl kongresi öncesinde, Hatay genelinde ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulunduklarını belirten Ak Parti İl Başkanı İbrahim Güler de; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 1 Nisan 2018 Pazar günü inşallah ilimize geliyor. Cumhurbaşkanımız Antakya Kapalı spor salonunda değerli halkımıza ve partililerimize hitap edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Hatay’da ağırlayacak olmanın gururunu ve onurunu bir kez daha hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here