Culha; “Halkın Sevgisinin Hakkını Hizmetle Vereceğim”

0
55

nazım culha42CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Nazım Culha, seçim çalışmalarını, Karaağaç Şarkkonak turunda yüzlerce kişinin katıldığı coşkulu yürüyüşle sürdürdü.

Girmedik sokak, basmadık kaldırım taşı ve sıkmadık el bırakmamak kararlılığıyla halkla kucaklaşmayı sürdüren Nazım Culha’yı bağrına basan Karaağaç halkı, evlerinin balkonlarından alkışlarıyla tempo tutarak desteklerini ifade ettiler. Birçok ev ve işyerinin CHP bayrakları ve Nazım Culha’nın resimleriyle süslendiği gözlenen Karaağaç’ta evlerinin önüne çıkan vatandaşlar Nazım Culha ve ekibini çiçeklerle karşıladı.

Halkı güler yüzü ve samimiyetiyle selamlayan ve kendisine gösterilen ilgi ve teveccühe karşılık veren Nazım Culha, Arsuz ilçesinin her noktasında gördüğü ilgiden memnun bir şekilde yüzlerce kişilik kortejle yürüyüşünü sürdürdü. Zaman zaman duygulandığı gözlenen Nazım Culha; “Ben halkın bana olan güvenini, sevgisini, inancını kesinlikle boşa çıkarmamalıyım. Bana verdikleri destekten dolayı onların başını dik tutacak çalışmalarla hakkını vermeliyim” diyerek duygularını ifade etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here