Çöp Evler ile Mücadele Kararlılıkla Sürüyor

0
282

bld-çöp ev1İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa yürüttükleri çalışma ile kentimiz genelinde çöp evler belirlenerek temizliği konusunda titiz çalışmalar yürütülüyor. İskenderun Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde çöp evler daha sağlıklı ve hijyenik ortama kavuşuyor.

İskenderun’da zaman-zaman ortaya çıkan, etrafa yaydığı kötü kokular sonucu mahalle sakinlerini rahatsız eden çöp evler ile mücadele kapsamında Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bu evlerin temizliği konusunda yaptığı çalışma halkımız tarafından da takdir görüyor.

bld-çöp ev2

İskenderun Belediyesi ekiplerinin mücadeleleri sonucu ortaya çıkan, yapılan incelemeler sonucu çevreye zararlı raporu tutulduktan sonra çöp evler temizlenerek sağlıklı, hijyenik ve daha yaşanılır bir hale dönüşüyor. Zabıta gözetiminde yürütülen çalışmalar sonucu bugüne kadar İskenderun genelinde birçok çöp ev temizlenerek sahiplerine teslim edildi. İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları bundan önce olduğu gibi bundan sonra da titizlikle devam edecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here