Çok SİMPatik Hareket!

0
4

Belen Belediyesi ve Simya Koleji İşbirliği ile Sessiz Dostlara SİMPati!

Simya Kolejleri ve Belen Belediyesi işbirliğiyle tam kapanma sürecinde beslenme zorluğu yaşayan sokak hayvanları için “SİMpati Mama” projesi hayata geçti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; ”İskenderun Simya Eğitim Kurumları ile Belediyemiz arasında yapılan işbirliği ile Belediyemiz tarafından ilçe genelinde bulunan sokak hayvanları besleme ve barınma noktalarına konulmak amacıyla bir araya gelerek, tam kapanma nedeniyle gıda ve su sıkıntısı yaşayan sessiz dotlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağız. Simya okullarına ve kıymetli personellerine böylesine anlamlı bir projede yer aldıkları için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Selim Baysal ise; “Bu proje sayesinde sağlıklı ve özel ambalajlarda hazırlanan mamaları bölgemizdeki sokak hayvanları ile buluşturmaya başladık. Bizler Simya ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinin tamamında yer almaya çalışıyoruz. Sessiz dostlarımızın her zaman yanındayız. Buradan İbrahim başkana da bizleri böylesine güzel bir projede yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here