CHP Milletvekili A. Adayı Uğur Ağca Denizciler Semt Pazarını Ziyaret Etti

0
194

uğur ağca8“Halktan Biri, Halkla İç İçe Siyaset Yapmalı”

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Uğur Ağca, Hatay İl Başkanlığı ziyaretinin ardından semt pazarını ziyaret etti.

İskenderun’a bağlı Denizciler Mahallesi Semt Pazarı’nda esnaflarla sohbet eden Uğur Ağca, fiyatları kontrol etti, piyasanın nabzını tuttu, eski dostlarıyla da hasret giderdi.

Eşi Zahide Ağca ve beraberinde kalabalık çalışma grubuyla birlikte semt pazarına çıkarma yapan Uğur Ağca, samimi ve doğal duruşuyla gönülleri fethetti. Her fırsatta siyasetçinin halkta karşılığının olması gerektiğine dikkat çeken CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Uğur Ağca, semt pazarı ziyaretinde halkta karşılığının olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

uğur ağca9

Yaşlı, genç ve çocuk demeden herkesle iletişim kuran, herkesten hayır duası ve destek isteyen Uğur Ağca, özel yaşamı ve ticarette olduğu gibi siyasette de başarılı olacağını gösterirken, halkın CHP’ye ve şahsına gösterdiği ilgiden bir hayli memnun kaldı.

Pazarcılarla sohbet eden Uğur Ağca, birçok esnafa espriler yaptı, hayırlı işler dilerken de, adaylık yarışında ve CHP’nin iktidar yürüyüşü sürecinde destek istedi.

CHP’nin Hatay Milletvekili listesinde ilk 5’e girmiş gibi çalışan ve gittiği her yerde büyük ilgi gören Uğur Ağca, pazarcılardan ve alış veriş yapan vatandaşlardan gördüğü ilgiyle moral depoladı.

“Halktan biri, halkla iç içe siyaset yapmalı” diyerek, bugüne kadar halktan hiç kopmadığını belirten Uğur Ağca’ya pazarcılar ve vatandaşlar da, CHP Hatay Milletvekilliği yolunda bol bol dua ettiler ve başarı dileklerinde bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here