CHP Liderinden Acılı Babaya Taziye

0
49

kemal kılıçdaroğlu5Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde Antakya Armutlu’daki protestolarda hayatını kaybeden Ahmet Atakan’ın babası Ali Atakan’ı arayarak başsağlığı diledi.

Önceki gün parti genel merkezinde yapılan MYK toplantısının ardından Ali Atakan’ı arayan Kemal Kılıçdaroğlu, oğlu Ahmet Atakan’ın ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü dile getirdi. Kılıçdaroğlu’nun baba Atakan’a şunları söylediği açıklandı:

“Bir canımız daha gitti. Biliyorum böyle durumlarda ne söylense ananın, babanın yüreğine kar etmez, oraya düşen ateşi söndürmez. Biz bir daha böyle acılar yaşanmaması dileğiyle, diğer evlatlarımızın, çocuklarımızın can kayıplarında olduğu gibi, oğlunuz Ahmet Atakan’ın ölümüyle ilgili olarak da her türlü girişimde bulunacak, atmamız gereken adımları atacağız. Bu ölümlerin hesabını Meclis dahil her platformda soracağız. Bu acı hepimizindir. Sizin ailenizin yakınlarınızın, halkımızın ve ülkemizin acısını yürekten paylaşıyorum. Ahmet yavrumuza rahmet, sizlere başsağlığı diliyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here