Çevre Düzenlemesi Tamamlanan Kızılay Anaokulunun Genel Temizliği Yapıldı

0
108

İskenderun Cumhuriyet Mahallesinde eğitim verecek olan ve geçtiğimiz günlerde İskenderun Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi gerçekleştirilen Kızılay Anaokulunun açılışı öncesinde genel temizlik işlemlerini gerçekleştirildi.

İskenderun Belediyesi Temizlik işleri ekipleri tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Öğrencilerimizin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için temizlik ekiplerimiz okulumuzda temizlik çalışması başlattı. Ekiplerimiz okulun içerisinde, dışarısında ve çevresinde genel temizlik işlemlerini büyük bir titizlik gerçekleştirdi. Okulumuzun bahçesinin baştan aşağı genel temizliği yapıldı. Okul bahçesine yeni çöp kutuları yerleştirilecek. Böylelikle minik öğrencilerimiz daha temiz ve daha sağlıklı bir ortam da eğitimlerini sürdürecekler” ifadelerini kullandı.

Kentte bulunan okullara belediyenin imkânları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Seyfi Dingil; “Eğitime destek olmak çok önemli. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Eğitimde başarının desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak. Bunun yanı sıra okulumuzun bahçesinde peyzaj, karo ve parke çalışması yaptık. Belediye olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here