Cengizhan; “21 Nisan Akşamı Tüm Mezunlarımızı Gecemizde Görmek İstiyoruz”

0
108

İLMD Başkanı Çiğdem Cengizhan; “21 Nisan Akşamı Tüm Mezunlarımızı Gecemizde Görmek İstiyoruz”

İskenderun Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Çiğdem Cengizhan, 21 Nisan buluşmasına az kaldığını ifade etti ve “Tüm mezunlarımızı 21 Nisan akşamındaki gecemizde görmek istiyoruz” dedi.

Gerekli rezervasyonu yaptırmamış arkadaşlarının acele etmesini de isteyen Başkan Çiğdem Cengizhan, sözlerinin devamında da; “Aylardır bu anlamlı gecenin hazırlığı içindeyiz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ayrıca gönüllü olarak bizlere katkı sunan bazı dostlarımızla kusursuz bir dayanışma gecesi için çok çalıştık. İnşallah İskenderun Casmin Oteli yanındaki Kuzey Tepe Yolcu Restoran’da hep beraber olacağız.

Halen gerekli rezervasyonu yaptırmamış arkadaşlarımız varsa en geç iki güne kadar durumlarını netleştirsinler. Son dakika katılımlar işletme ve bizler açısından sorunlar yaratabiliyor. Ayrıca ödemelerini hala yapmamış arkadaşların bir an önce ödemelerini verdiğimiz banka hesaplarına yapmalarını rica ediyorum.

Mezunlarımız gerek geceyle ilgili gerekse diğer her konuda bana ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıma telefonla ulaşabilirler. Bana ulaşmak isteyen arkadaşlarım  0.537 847 20 83 nolu telefonu arayabilirler.

21 Nisan 2018 Cumartesi akşam ki gecemizin görkemli ve coşkulu geçmesi adına tüm arkadaşlarımıza görev düşüyor. Bu anlamlı gecede kaynaşıp, dayanışma ve dostluklarımızı daha bir sıkı perçinlemeliyiz. Ben şimdiden geceye katılacak olan tüm arkadaşlarıma güzel bir buluşma ve etkinlik gecesi temenni ediyorum.

İskenderun Lisesi, tarihi ve köklü bir kurumdur. Elbette bu nadide lisemizden yetişen biz eski mezunlarda bu güzide kurumun birer parçası ve temsilcileriyiz. İskenderun Lisesi Mezunu olmaktan hep gurur duyduk, bundan sonra da duymaya devam edeceğiz” diye konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here