Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafında organize edilen 34. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez (C) Grubunda mücadele eden Cemil Soley Körfez Demirgücü 3 karşılaşmada 3 galibiyet elde ederek topladığı 9 puan ile liderliğe yükseldi. Cemil Soley Körfez Demirgücü, son karşılaşmada Beyazıt Kelleci Hatay Byükşehir Belediyesi (HBB) İskenderun’u 3-0 mağlup etti.
İskenderun 5 Temmuz Stadı Dış Sahasında yapılan ve Hatay Bölgesi hakemlerinden Hakan Özpınar, Furkan Ay ile Oğulcan Yabanabat’ın yönettiği karşılaşmada Körfez Demirgücü’nün gollerini Nihat Toz (2) ile Sinan İkiz attı.