Beşiktaş Başkan Adayı Serdar Adalı’ya İskenderun’da Görkemli Karşılama

0
29

Beşiktaş Kulübünün başkan adaylarından Serdar Adalı İskenderun’a geldi. İskenderun Beşiktaşlılar Derneğinin koordinesinde tüm kongre üyelerinin hazır bulunduğu toplantı Yelken Kulübünde gerçekleştirildi. Başkan adayı Adalı’yı karşılayan Beşiktaşlılar, konfeti ve meşalelerle büyük bir sevgi gösterisi bulundu.

Düzenlenen toplantıya Beşiktaş Kulübünün önceki dönemde derneklerden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve İskenderun Beşiktaşlılar Derneğinin Fahri Başkanı Hakan Daltaban da katıldı.

İskenderun Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Sedat Uysal; “Serdar Başkanla benim çok eskiye liseli yıllara dayanan bir birlikteliğim var. Bu konuda Kendisiyle ayrıca gurur duyuyorum. Beşiktaş’ın çıkarları için hepimiz var gücümüzle doğru yolda ilerleyeceğiz” dedi.

Beşiktaş’ın önceki dönem yöneticisi ve şu anda Serdar Adalı’nın yönetiminde yer alan Hakan Daltaban ise; “Burada memleketimde olmaktan çok mutluyum. Şu anda Beşiktaş için fedakârlık deniyorsa bunun en büyük kanıtı Serdar Adalı’dır bu konuda her zaman yanındayım” diye konuştu.

Beşiktaş Kulübünün Başkanlığına adaylığını açıklayarak destek isteyen Başkan adayı Serdal Adalı da; “İskenderun’da olmaktan çok mutluyum. Kasım ayında kongrenin olmamasını isterdim. Ama maalesef ki olağan üstü bir durum olduğu için bu konuda taşın altına bedenimizi koyarak başkanlığa aday oldum. Sizlerin de destekleriyle Beşiktaş’ı hak ettiği yere getireceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here