“Belen Yaylaları Ekonomiye Kazandırılacak!”

0
107

osman tufan5CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Tufan, Belen’de Partililerle Buluştu…

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, Belen İlçe Örgütü’nde ilçe Başkanı Fevzi Yüksel, Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, partililerle bir araya geldi.

CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, parti örgütlerine bu kadar önem veren ve geçmişten bugüne hiçbir sorumluluktan kaçınmayan Osman Tufan’ın, CHP’de önemli bir değer olduğunu belirterek, Hatay Büyükşehir adaylık sürecinde başarılar diledi.

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan ise çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve Belen’in çok önemli bir yayla turizmi merkezi olarak ekonomiye kazandırılması gerektiğini anlattı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Belen’in CHP iktidarı ile buluştuğu anda, Belen için önemli çalışmalar yapmak istediklerini belirten Tufan, aynı zamanda partililerden gelen soruları da yanıtladı.

Belen’in tarihi ve doğal güzelliklerinin değerlendirilmemesine sitem eden bir partiliye yanıt veren Osman Tufan, Hatay Büyükşehir ve Belen’de Türk Bayrağı’nın yanına CHP’nin altı oklu bayrağını diktikten sonra sosyal demokrat anlayışla Belen’in tüm güzelliklerini vatandaşın gelir düzeyini yükseltecek şekilde ekonomiye kazandırmak hedefinde olduklarını söyledi.

“Aday gösterilmediğiniz takdirde bir kenarda oturup izleyecek misiniz, yoksa aday gösterilen arkadaşınızla omuz omuza seçim çalışmalarına destek mi vereceksiniz?” şeklinde gelen bir soruya da anlamlı bir yanıt veren Tufan, milletvekili aday adayı olduğunda önce listeye dördüncü sıradan girdiğini birkaç saat sonra ise listeden çıkarılarak bir başkasının yazıldığı bilgisini verdi ve ekledi; “Kesinlikle küsmedim ve çalışmalarıma hiç ara vermeden devam ettim.  Referandumda ve genel seçimlerde gece-gündüz demeden çalışmalarımı sürdürdüm. Bu bilgi yeterince anlaşılır mı? Küsüp kaçanlardan, satanlardan olmadım” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here