Belen Noterliğine ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti!

0
11

Başkan Gül Hizmetleriyle Belen’de Tarih Yazıyor

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belen ilçesinde geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başlayan Belen Noterliğini, kurum müdürleri ve amirleri, siyasi ilçe başkanları, mahalle muhtarları ve STK temsilcileriyle birlikte ziyaret ederek, Kuran-ı Kerim okutup hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kısa bir konuşma yapan Başkan Gül; “Geçtiğimiz hafta kıymetli vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayan ve ilçemiz adına büyük bir önem arz eden Belen noterliğimizi, ilçe başkanlarımız, ilçe müdürlerimiz, mahalle muhtarlarımız, birim müdürlerimizle birlikte ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Böylesine önemli bir kurumu ilçemize kazandıran Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül’e, Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz Sayın Abdulkadir Özel, Sayın Lütfi Kaşıkçı’ya ve emeği geçen herkese, bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Tarihinde ilk kez noter hizmeti alan ve burada noterlik yapmak için ilçemize gelen Pınar hanıma sahip çıkmak boynumuzun borcu. İlçemizde hizmet veren tüm işletme ve kıymetli vatandaşlarımızın noter işlemlerini burada yapması en büyük arzumuz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here