Belediye Başkanı Tosyalı’dan Cem Evine Ziyaret

0
21

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat Kara ile birlikte Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Vakfı İskenderun Cem Evine ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Tosyalı,  İskenderun’da yıllardır insanların barış hoşgörü ve huzur içerisinde yaşadığını belirtti.

Farklılıklarımız Zenginliğimizdir

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı; “Bizler İskenderun’da birlik ve beraberlik içindeyiz. Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüyoruz. Ayrımcılığa bozgunculuğa asla izin vermeyiz. Hizmetler noktasında her mahalleye, herkese, her kesime, eşit hizmet veriyoruz dedi.

İskenderun ve Hatay’daki barış hoşgörü ve kardeşlik ortamının tüm dünyaya örnek olması gerektiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı; “Hemşerilerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz. İyi günde kötü günde hep beraberiz. Kıymetli Cem Evi yöneticilerine göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Cem Evi yöneticileri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Tosyalı ve İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat Kara’ya başarılar dilediler. Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here