Belediye Başkanı Tosyalı, Tepe Mahallelerinde Muhtarları Ziyaret Etti

0
4

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, hafta sonunda mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Tosyalı, beraberinde Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, Belediye Başkan yardımcıları ve daire müdürleri olmak üzere, Gültepe Mahalle Muhtarı İrfan Bozdağ, Kocatepe Mahalle Muhtarı Ahmet Sevinç, Esentepe Mahalle Muhtarı Doğan Keleş, Barıştepe Mahalle Muhtarı Bahattin Keleş, Yıldırımtepe Mahalle Muhtarı Veli Demircan ile Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu’nu ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretler hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı; “Ziyaretlerimizde muhtarlarımız ve değerli hemşerilerimiz ile sohbet ederek belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler paylaştık. İskenderun Belediyesi olarak her mahalleye imkânlar ölçüsünde hizmet elimizi uzattık. Muhtarlarımızla sürekli bir araya geliyoruz. Mahallelerimiz ile ilgili talepleri ve hizmetleri gerek muhtarlarımız gerekse hemşerilerimiz ile istişare ederek yapıyoruz” dedi.

Başkan Tosyalı; “Bu vesileyle her çalışmamızda bizlere destek veren kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Her zaman istişare halinde olmaya devam edeceğiz. Muhtarımızın görüş,öneri ve düşüncelerine büyük önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

Mahalle Muhtarları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi, Belediye Başkanı Mehmet Tosyalı’ya teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here