Belediye Başkanı Seyfi Dingil’den Seçmene Teşekkür

0
195

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 24 Haziran seçimlerinin Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazıldığını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 24 Haziran’da sandıklara giderek kararını irade, erdem ve cesaretten yana kullanan herkese teşekkür etti.

Mesajında iç ve dış mihrakların oyunlarına rağmen seçimlerden zaferle ayrıldıklarını vurgulayan Başkan Seyfi Dingil şöyle konuştu:

“Değerli hemşerilerimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri oylarla istikrardan, istikbalden ve istiklalden yana tavır koymuştur. Tüm hemşerilerimize verdikleri destek nedeniyle şükranlarımı sunuyorum. Türkiye, bu yeni sistemle birlikte yeni bir kalkınma hamlesi başlatacaktır. Bu anlamda ülkemizin çok daha güzel yarınlara ulaşması için birlik beraberlik içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımıza güç vermeliyiz. Tek ses, tek yürek olmalıyız. Vakit Türkiye, Vakit Hatay, Vakit İskenderun vaktidir. Dünya lideri Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep beraber Türkiye’yi 2023 ve 2071 hedeflerine ulaştırmak için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan çalışacağız.  

Bu vesile ile 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getiren, seçim süreci boyunca çalışmalarımızda bizleri güler yüzlü ve hoşgörüyle karşılayan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve ‘Cumhur İttifakı’nı’ destekleyerek, partimize destek ve teveccühlerini esirgemeyen tüm halkımız başta olmak üzere, Teşkilat mensuplarımıza, sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, stk’lara çalışanlarımıza ve tüm gönüldaşlarımıza, şükranlarımı sunuyor, daha güzel bir Türkiye için birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunun ilelebet devam etmesini diliyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here