Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Zorlaştırıcı Değil Kolaylaştırıcı Olacağız”

0
214

bld-ziyaret4HİLTON Worldwide Otelleri Türkiye Geliştirme Direktörü  Poğda Demircan, HİLTON Worldwide Otelleri Türkiye Geliştirme Direktörü Başkan yardımcısı Mıchael Collını ve Yatırımcılar Edip Zelluh, Nezih Zelluh, Muzaffer İster ve Müfit Çiğdem, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

İskenderun’un bir marka şehir olması için çalışacaklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Bilindiği üzere sahil kısmında HİLTON Otelinin yapımı söz konusu. İskenderun’da ne yazık ki bir tane bile beş yıldızlı otel yok. İskenderun’a böyle bir otelin yapılacak olması şehrin turizmine ve istihdama önemli katkı sağlayacaktır. İskenderun her yönden gelişmekte olan bir şehirdir. HİLTON’da dünyaca ünlü bir marka otel zinciridir” dedi.

Halkın, şehrin yararına olmayan hiçbir işe imza atmayacaklarını kaydeden Başkan Dingil; “Bizler zorlaştırıcı değil kolaylaştırıcı olacağız. Bu konuda herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. Biz İskenderun’u seviyoruz. İskenderun yapılacak yatırımlar ile ileride adından sıkça söz ettirecektir. İskenderun halkı daha birçok güzel hizmeti hak ediyor. Bizlerde bu tip projeleri her zaman yakından takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

Demircan ve Collinı ise İskenderun’un yeni belediye başkanı Seyfi Dingil’e yeni görevlerinde başarılar dilemek için geldiklerini belirterek, İskenderun’a yapılması planlanan HİLTON oteli hakkında da Başkan Dingil’le karşılık fikir alışverişinde bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here