Belediye Başkanı Seyfi Dingil Personelle Bayramlaştı

0
56

bld-personel bayramİskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kurban Bayramı nedeniyle personelle bayramlaştı. Belediye Meclis Salonunda belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Seyfi Dingil, tüm personelin bayramını kutladı.

Bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma günleri olduğunu ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Burada hepimiz bir aile gibiyiz. Bizlerin tek bir amacı var. İskenderun halkına hizmet etmek! Bu anlamda müdüründen, odacısına, odacısından park bahçe işçisine, şoföründen temizlik işçisine kadar, tüm birimlerimiz ile en iyi şekilde hizmet vermek için gayretli olmaya devam edeceğiz” dedi.

İskenderun’da Kurban Bayramı’nın, sorunsuz bir şekilde geçmesi için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, bir bayramı daha hep bir arada geçirecek olmalarından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Yapılan konuşmanın ardından, Belediye Başkanı Seyfi Dingil, personel ile tek-tek bayramlaşarak, tüm çalışanlara, aileleriyle birlikte güzel bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here