Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan’a Çıkartma Yaptı

0
80

karayılan ziyaret1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil beraberinde belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte Karayılan mahallesine gitti. Burada vatandaşlarla birlikte uzun bir süre geçiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sorunları yerinde inceleme fırsatı buldu.

Vatandaşlarla birlikte bölümler halinde gezerek çeşitli notlar alan Başkan Seyfi Dingil; “Buralar bizim gözbebeğimiz. Gereken tüm çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımızın ısrarla istedikleri yayla kent projesi üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

karayılan ziyaret2

Yıllardır burada oturan vatandaşlarımızın hayali, hep bir yayla evleri şeklinde konutların olması idi. Yukarı beş oluk mevkiinde bir düşüncemiz var. Planlamasını yapıyoruz” dedi.

Daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Karayılan’da bulunan esnafları tek tek gezen Başkan Seyfi Dingil’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil beraberindeki heyet ile birlikte yapılması düşünülen çocuk parkında incelemelerde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here