Belediye Başkanı Civelek, Zabıta Müdürü’nün Oğlunun Nikahını Kıydı

0
253

zabıta müd nikah1İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Abdullah Kaya’nın oğlu Mehmet Nafi Kaya ve İskenderun Türkmen Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Diler’in yeğeni Ayşe Çalık’ın nikah töreni, İskenderun Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlendi. Enç çiftin nikahını İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek kıydı.

zabıta müd nikah2

 Nikah töreninde yaptığı konuşmasında genç çifte ömür boyu mutluluklar temenni eden Belediye Başkanı Civelek; “Toplumumuzun temel taşı aileyi teşkil ettiniz. Size bir ömür boyu mutluluklar, saadetler temenni ediyorum. Dilerim bir ömür el ele, gönül gönle hayatı sürdürürsünüz. Ailenize, memleketimize sağlıklı evlatlar yetiştirirsiniz. Hayatı her anlamda paylaşın. Hayat gönülden paylaştıkça güzeldir. Zaman zaman hayatın inişi ve yokuşları olacaktır. Her koşulda el ele yürüyün” dedi.

zabıta müd nikah3

Deniz kenarındaki Nikah Salonu’nda düzenlenen törende; “Karşıdaki deniz gibi engin olun, dilerim tüm hayatınız deniz gibi güzel olur” diye konuşan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, genç çifte günün anısına Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk imzalı bir çift fincan takımı hediye etti.

Evlilik cüzdanını geline veren Belediye Başkanı Yusuf Civelek, genç çift ve aileleriyle birlikte günün anısına fotoğraf çekildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here