Bekbele İftarına Yoğun İlgi

0
172

bld-iftar8İskenderun Belediyesi’nin farklı mahallelerdeki düzenlediği iftar sofraları ilgi görüyor. Belediyenin Ramazan ayı münasebetiyle Bekbele Mahallesinde düzenlediği iftar sofrasında yüzlerce kişi orucunu açtı. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil’de Bekbele’de vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

Ramazan etkinlikleri hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Ramazan ayı bolluk ve bereket ayıdır. Gerçekleştirdiğimiz İftar Sofralarına yoğun ilgi gösterilmesi bizleri sevindiriyor. Ayrıca kardeşlik ve hoşgörü duygularının yoğun olarak yaşandığı, ekmeğin, aşın paylaşıldığı mübarek Ramazan ayı boyunca, her akşam Ramazan etkinlikleri gerçekleştiriliyor” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, iftarın ardından vatandaşların sorunlarını dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor.

bld-iftar9

Denizciler’de Halk İftar Sofrasında Buluştu

Öte yandan Bekbele’deki iftar sofrasının ardından Denizciler Mahallesinde de düzenlenen iftar sofrasında yüzlerce kişi Başkanla birlikte orucunu açtı. İftar sofrasına katılan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, halkla tek-tek selamlaşarak, mübarek ramazan ayını tebrik etti.

Vatandaşların hatırını soran Başkan Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, on bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan’da kurulan iftar sofrasında, halkımızla bir arada olmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Akşam ezanının okunmasıyla birlikte Başkan Seyfi Dingil, eşi Feray Dingil ve iftara katılan Denizciler mahallesi sakinleri, toplu bir şekilde iftarlarını açtı. İftar programında dua da okundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here