BBP Belediye Başkan Adayı Arslan İTSO’yu Ziyaret Etti

0
120

bbp ziyaret1Büyük Birlik Partisi (BBP) İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Arslan ve ilçe teşkilatı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak ülke siyaseti ve kent ekonomisi konuşuldu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İskenderun için yapılacak projelerde ortak hareket edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Şehre değer katmak için göreve geldiğimiz günden bu yana yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz. Seçimlere sayılı günler kaldı ve siyasetin düzeyli yapılması gerektiği konusunda hem fikir olduğumuza inanıyorum. Seçimlerin ülkemiz ve bölgemizi için hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

BBP İskenderun Belediye Başkan adayı Mehmet Arslan da 30 Mart seçimleri öncesi İskenderun’dan aday olduğunu belirterek; “İTSO’nun daha dinamik bir yapıya sahip olacağından eminiz. İTSO ile yerel yönetimlerin ortak hareket etmesi ile şehrin daha da gelişeceğine inanıyoruz. Hepimiz bir halının desenleriyiz. Halkın yapılarına, inançlarına saygı duymamız lazım. Bu vesile ile 30 Mart seçimlerinin ülkemiz ve bölgemiz için daha iyi olmasını istiyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here