Başkan Tosyalı Orhangazi Yaylasında Asfalt Çalışmalarını İnceledi

0
14

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, göreve gelir gelmez “İnsanın nefes aldığı her yere hizmet götüreceğiz” sözünü yerine getirmeye devam ediyor.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan yardımcısı Mehmet Ali Dokuzoğlu, Orhangazi Muhtarı Osman Güllü ve daire amirleri ile birlikte Orhangazi yaylasında yapılan hizmetleri ve yapılacak çalışmaları yerinde inceledi.

Orhangazi yaylasında ikamet eden vatandaşlar Başkan Tosyalı’ya yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Bazı vatandaşlar; “90-100 yıldır asfalt olmayan köyümüze hizmet getirdiniz. Allah Sizden razı olsun” diyerek dua ettiler.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerimiz ile sık-sık bir araya geliyor talep, öneri ve düşüncülerini dinliyoruz. Orhangazi Mahallesi Muhtarımız Osman Güllü ile birlikte mahallemizde kıymetli hemşerilerimizin konuğu olduk. Göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz devam edecek” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here