Başkan Seyfi Dingil’den Emniyet Genel Müdürü Lekesiz’e Ziyaret

0
48

başkan ziyaret1Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Başkentte bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz’i makamında ziyaret etti.

Başkan Dingil, beraberinde Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi olmak üzere, Emniyet Genel Müdürlüğü binasındaki makam odasında hoş sohbet ortamında Genel Müdür Celalettin Lekesiz ile uzun bir süre görüştü.

Valilik döneminde, Lekesiz’in Hatay iline yaptığı hizmetlerin övgüye değer olduğunu ifade eden Dingil; “Sayın Valimiz uzun yıllar ilimizde görev yaptı. Bu sürede birçok hizmetlere imza attı. Değerli hizmetlerinden dolayı kendisini unutmadığımızı ve hayırlı olsun temennisiyle ziyarette bulunuyoruz. İnanıyorum ki, Emniyet Genel Müdürü olarak da sayısız hizmetlerde bulunacaktır” dedi.

2009-2014 yılları arasında Hatay Valiliği görevini sürdüren Lekesiz, 16 Eylül 2014 tarihinden itibaren Emniyet Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Gerçekleşen ziyaretten dolayı duygulanan Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, misafirleri ile Hatay günlerini konuşma fırsatı bulmuş oldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here