Başkan Seyfi Dingil’den Eğitime Tam Destek!

0
214

bld-kitap dağıtım1“Amacımız Çocuklarımızın En İyi Şekilde Eğitilmesi”

İlköğretim Haftası dolayısıyla, İskenderun Belediyesi’nce, öğrencilere kitap ve kırtasiye paketi dağıtımı sürüyor. 23 Nisan İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilere kitap ve kırtasiye paketlerini veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2014-2015 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e, eğitime yaptığı desteklerden dolayı teşekkür eden İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven; “İlk önce okullarımızın tüm boya ihtiyacını belediyemiz karşıladı. Daha sonra ilköğretim haftasında öğrencilerimize kitap hediyesi ve kırtasiye malzemesini belediyemiz temin etti. Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız sağ olsun, bize her zaman yardımcı oluyor” dedi.

bld-kitap dağıtım2

Çocukların geleceğimiz olduğunu belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Amacımız çocuklarımızın en iyi şekilde eğitilmesi. Çok başarılı öğrenciler yetiştirelim, çok büyük başarılara imza atalım. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. İnşallah yarın bu çocukların İskenderun’a, ilimize, ülkemize büyük hizmetleri olacak. Öğrencilerimize Milli Eğitim Müdürlüğü tavsiyesiyle kitap ve kırtasiye paketi veriyoruz. Eğitime her zaman önem verdik ve vereceğiz. Bu hepimizin görevi” diye konuştu.

Eğitimin çok önemli olduğunu belirterek, bu onurlu görevi icra eden öğretmenlere de teşekkür eden Başkan Dingil; “Eğitimsiz olmuyor. Bir ülkeyi ayakta tutan en önemli faktörlerden birisi eğitim ve eğitimli, bilgili insan gücüdür. Bu çocukları sizler yetiştiriyor, eğitiyor, öğretiyor, bilgiyle donatıyorsunuz. Çok büyük, onurlu ve zor bir mesleği icra ediyorsunuz. Emeğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Başarılı bir eğitim yılı diliyorum” şeklinde konuştu.

bld-kitap dağıtım3

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Selçuk Velioğlu, İskenderun Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Haytaz’ın eşliğinde, sınıfları ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, öğrencilere üzerinde; “2014-2015 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” yazılı kitap ve kırtasiye paketlerini hediye etti.

Öğrencilere; “Çocuklar bir isteğiniz var mı?” diye soran Başkan Seyfi Dingil, ayaküstü kısa sohbetlerde bulunarak; “İnşallah hepiniz okur, güzel başarılara imza atarsınız” dedi.

Başkan Seyfi Dingil’in ziyaretiyle mutlu olan öğrenciler, hediye kitap ve kırtasiye paketi için teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here