Başkan Seyfi Dingil Konuklarını Makamında Ağırladı

0
98

İskenderun Kadın Kültür Merkezindeki bayan kursiyerler, Şehit Oğuz Yener Caddesi Güzelleştirme ve Geliştirme heyeti ve M Tipi Cezaevi Müdürü Nihat Doğan ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslarda eğitim alan kursiyerler İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti. Kursiyerler; “Bayanlara yönelik kuaförlük kursu, dikiş –nakış kursu, takı kursu, ahşap boyama kursu, yakma resim sanatı kursu ve bunun gibi birçok kurslar belediyemiz tarafından açılıyor. Bunun yanı sıra etkinliklerimiz, seminerlerimiz oluyor. Bu imkânı bizleri verdiği için İskenderun Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’e çok teşekkür ediyoruz” şeklinde görüş beyan ettiler.

Açılan sergiler hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise; “Belediyemizin açmış olduğu kurslara katılan kursiyerler son derece memnun. Kurslarda el sanatları, dikiş- nakış, kuaförlük gibi farklı kurslar açtık. Ben kurslarımıza katılım gösteren bayan kursiyelerimize, halk eğitim merkezi müdürlüğüne, kurs hocalarına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Toplumun her kesimine hizmet ettiklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Şehit Oğuz Yener Caddesi Güzelleştirme ve Geliştirme heyeti ve M Tipi Cezaevi Müdürü Nihat Doğan ve beraberindeki heyetin ziyaretinde yaptığı konuşmada ise her zaman halka hizmet için çalıştıklarını ifade etti.

Başkan Seyfi Dingil konukları ile bir süre sohbet ederek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here