Başkan Seyfi Dingil Kadın Kursiyerler ile Bir Araya Geldi

0
76

İskenderun Belediyesi Dünya Kadınlar günü nedeni ile kutlama etkinliği düzenledi. Belediye Halk Gazinosunda düzenlenen etkinliğe İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Söylemez ve kadın kursiyerler katıldı.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise düzenlenen programda yaptığı konuşmada; “Toplumların temel taşı aile, ailenin temel taşı ise kadınlarımızdır. Unutulmamalıdır ki; her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız; huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Bizler belediye olarak her zaman yanınızdayız. Bu düşüncelerle tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Ardından Başkan Seyfi Dingil, kadın kursiyerlerin tek tek kadınlar gününü kutlatarak karanfil takdim etti. Daha sonra kahramanlık türkülerinin seslendirildiği programda çeşitli ikramlarda yapıldı. İskenderun Belediyesi kadın kursiyerleri ise Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e düzenlenen bu anlamlı program için teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here