Başkan Seyfi Dingil, 10 Nisan Polis Haftasını Kutladı

0
70

seyfi dingil7İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Polis teşkilatının, bir kolluk kuvveti olması münasebetiyle kanunlar çerçevesinde halkın can ve mal güvenliğini, emniyet ve asayişini, huzurunu temin etmekte olduğunu belirtti.

Başkan Seyfi Dingil, Polis Teşkilatının 169. Kuruluş yıldönümü nedeni ile yazılı bir mesaj yayınladı. Polis Teşkilatının görevini yerine getirirken büyük bir özveri ile çalıştığını belirten Seyfi Dingil mesajında şunları kaydetti:

“Gücünü kanunlardan, desteğini halktan alan, vatandaşlarımızın huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlamak için kanunların kendilerine verdiği yetki ve görev sınırları çerçevesinde, görevini en iyi şekilde yerine getiren polisimizin 10 Nisan Polis Gününü kutluyorum.

Vatandaşlarımızın güvenliğini sağlayan, çalışmalarında hukukun üstünlüğüne göre hareket eden, eşit ve adaletli hizmet sunan Emniyet Teşkilatımızı özverili çalışmalarından dolayı kutluyor, görevlerini yerine getirirken kaybettiğimiz aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömür diliyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here