Başkan Şenöz; “Bir Olursak Sorunların Üstesinden Geliriz”

0
303

fırıncılar odası1İskenderun Fırıncılar Odası Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

İskenderun Fırıncılar Odası’nın yeni yönetimi, oda üyeleriyle kaynaşma toplantılarını sürdürüyor. Bu çerçevede Cumhuriyet Meydanı’ndaki Şenöz Cafe’de sabah kahvaltısında buluşan fırıncı esnafı hem bazı sorunlarını konuştular hem de sohbet ederek dayanışma ve kaynaşmayı pekiştirdiler. Düzenlenen kahvaltıya İskenderun Fırıncılar Odası (İFO) Başkanı Mahmut Şenöz, yönetim kurulu üyeleri Abdurrahman Kazan, Mehmet Şen, Corç Angalina, Abdülkadir Süleymaniyeli, İlhan Sağlam ve Mehmet Aydın ile birlikte oda üyesi fırıncılar katıldılar.

Toplantıda bir konuşma yapan İskenderun Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Şenöz; “Hepiniz hoş geldiniz. Fırıncılar Odası olarak birlik ve beraberliğe önem veriyoruz. Mesleki sorunlarımızı aşmanın yanında zaman içerisinde gerçekleştireceğimiz bazı etkinliklerle dayanışma ve kaynaşma örnekleri vereceğiz. Yönetim kurulu üyeleri olarak oda üyesi arkadaşlarımızı iş yerlerinde ziyaret etmeyi planlıyoruz. Fırıncılar olarak halka hizmet ederken, oda olarak da kendi üyelerimize de hizmet etmenin gayretinde olacağız. Bir ve beraber olursak her tür sorunun üstesinden gelebiliriz. Önümüzdeki süreçte diğer etkinliklerimizde buluşmak üzere hepinize, sağlıklı, huzurlu, bereketli günler diliyorum” diye konuştu.

İFO Başkanı Mahmut Şenöz’ün konuşmasının ardından etkinliğe konuk olan üyeler teker teker söz alarak kendilerini ve işletmelerini tanıttılar. Sohbet ortamında geçen toplantı sırasında bazı mesleki sıkıntılar da dile getirilip, çözüm yolları müzakere edildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here