Başkan Dingil, Gazi Dindar’ın Ailesini Makamında Ağırladı

0
94

Başkan Dingil, Zeytin Dalı Operasyonunda Gazi Olan Dindar’ın Ailesini Makamında Ağırladı: “Devletimizin Mücadelesi Kararlılıkla Sürecektir”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,Afrin harekatında kahramanca mücadele eden ordumuzun her daim yanında olduklarını belirtti.

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından bir ayı aşkın bir süredir başarıyla sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekâtı’nda gazi olan ve İskenderun’da tedavisi süren Manisalı Uzm. Çavuş Süleyman Dindar’ın (25) ailesi, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Gazi olan askerimizin İskenderun’a gelen ailesi ile yakından ilgilendiklerini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Aldığımız bilgilere göre askerimizin tedavisi devam ediyor. Durumu gayet iyi! Rabbim acil şifalar versin. Tekrar geçmiş olsun. Ülkemiz ve milletimiz için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Canlarını vatanımızın bağımsızlığı uğruna canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş tüm gazilerimizin her zaman yanındayız.

Devletimiz bütün imkânları ile güvenlik güçlerimizin yanında. Gazimiz inşallah en kısa zamanda da aramızda olacak. Bir kez daha kendisine ve tüm gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bizler ailesi ile her an irtibatımızı sürdürüyoruz. Onları kentimizde konuk ediyoruz. Şu iyi bilinsin ki aziz vatanımız sahipsiz değildir. Bu mücadelede kahraman ordumuzun her zaman yanındayız. Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar Devletimizin mücadelesi kararlılıkla sürecektir” diye konuştu.

Gazinin yakınları ise yakın ilgi ve alakalarından dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here