Başkan Deliveli: “İskenderun Halkının Huzuru İçin Çalışacağız”

0
236

isder toplantı1İSDER Yeni Yönetimini Basına Tanıttı

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İSDER), geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği olağan üstü kongresinin ardından yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı. Basın mensuplarıyla 3 nolu Sosyal Tesislerde bir araya gelen İSDER yönetimi, faaliyetlerini İskenderun halkının yararına gerçekleştireceklerini belirterek, İskenderun halkının vicdanının sesi, gözü, kulağı seçilmiş ve atanmışların yardımcısı ve takipçisi olacaklarını belirttiler.

İSDER Yönetim Kurulu adına konuşan Başkan İsmail Deliveli, İskenderun halkının huzuru, mutluluğu ve barış içerisinde kardeşçe birlikte yaşaması yönünde çalışmalar yapacaklarını söyleyerek; “Elbette bu misyonumuzu gerçekleştirirken, en başta siz değerli basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, ilgili kişi, kurum ve kuruluşlarla sıkı bir diyalog ve çalışma disiplini içerisinde olacağız. İskenderun halkı için en iyisini düşüneceğiz. Projelerimiz için ilgili akil kişi veya kuruluşlardan destek alacağız. Hazırladığımız projeleri, seçilmiş ve atanmış yöneticilerimize tavsiye edeceğiz, takip edeceğiz. İskenderun halkımızın huzuru, mutluluğu ve barış içerisinde kardeşçe birlikte yaşaması için ne gerekiyorsa o yönde çalışacağız. Başaracağız, birlikte beraber başaracağız” diye konuştu.

isder toplantı2

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği’nde yeni şekillenen yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımı şu şekilde oluştu: Başkan İsmail Deliveli, 2.Başkan Sabahattin Uygun, 1. Başkan Yardımcısı Ali Atvur, 2. Başkan Yardımcısı Atilla Duran, Sekreter İrfan Diler, Muhasip Halef Akın Muhasip, Ümit Günay MKÜ ile Koordinasyon, Nuri Üysen TSO ile Koordinasyon, Mehmet Ergündüz Basın Sözcüsü, İsder Bilgi İşlem Bülent Güzel, Halkla İlişkiler Mehmet Bebek ve Kubilay Biçer, Dernek arası ilişkiler Nurettin Can.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here