Barıştepe’ye Yeni Muhtarlık Binası Yapılıyor

0
68

Muhtarlık binalarını yenilenme projesi kapsamında İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Barıştepe’de yeni muhtarlık binası yapıyor.

Yeni muhtarlık binasının eski muhtarlık binasının yanına yapıldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Barıştepe’ye modern, kullanışlı ve vatandaşlarımıza sağlıklı bir şekilde hizmet verebilecek modern muhtarlık binası yapıyoruz. Ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içindeyiz. Muhtarlık evleri ile muhtarlarımız daha rahat daha kaliteli hizmet vermekteler.

Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel İskenderun oluşturmak. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık. Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz. Muhtarlık evleri ile muhtarlarımız daha rahat daha kaliteli hizmet vermekteler” dedi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here