Arsuz Kaymakamı Sarı’dan Okullara Ziyaret

0
157

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez ile birlikte Karaağaç Zeynel-Vidat Kırmızıoğlu ve Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokullarını ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam Sarı, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere bol-bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Kaymakam Sarı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmelerinin önemli olduğunu, bunda öğretmenlerimiz kadar velilerimizin çabalarının da önemli olduğunu ve bu konuda herkese önemli görevler düştüğünü belirtti.

Sarı, ayrıca Zeynel Vidat Kırmızıoğlu Okulu bahçesine yapılan ek bina inşaatı ile ilgili bilgiler alırken Hayriye Can Kireççi İlk ve Ortaokulunun derslik ihtiyacı için de girişimlerinin bulunduğunu, metruk binaların da yıkımını takip ettiklerini ifade etti.

Kaymakam Sarı, okullarda idareciler ve öğretmenlerle de bir araya gelerek, öğrencilerin ve okulun durumu hakkında bilgi aldı.

Okul müdürleri ve öğretmenler Kaymakam Sarı’ya ziyaretleri işin memnuniyetlerini ifade ederken duyarlılığından dolayı da teşekkürlerini sunduklarını belirttiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here