Arsuz Kaymakamı Sarı’dan İGC’ye Kutlama Ziyareti

0
15

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’nin yeni başkanı Rızkullah Terbiyeli ile yönetim kurulu üyelerini kutlamak için Basın Merkezini ziyaret etti.

Yeni yönetimi tebrik eden ve 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günün de kutlayan Arsuz Kaymakamı Sarı, sohbet esnasında yaşanan son yangın afetinin yaralarını sarmak için devletin tüm birimlerinin çabaladığını da kaydetti. Sarı, yangında zarar gören ev ve işyerlerinin tespitinin tamamlandığını belirterek; “Zararların karşılanabilmesi için gereken çalışmalar yapılıyor” dedi.

Arsuz’un pandemi nedeniyle beklenen turist sayısına bu yıl ulaşamadığını da belirten Sarı, gelecek yıllarda önemli bir artış beklediklerini de sözlerine ekledi.

HADO İskelesinin tamamlanmak üzere olduğunu da belirten Arsuz Kaymakamı Musa Sarı; “Arsuz’umuzun ileride çok önemli sayfiye merkezlerinden biri olacağına inanıyoruz. Biz de elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de konuşmasında Arsuz Kaymakamı’nın çalışkanlığını, mütevazılığini takdirle karşıladıklarını belirterek, ziyaret için teşekkür etti. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here