Hazırlık Karşılaşması Dostça Bitti
Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden Arsuz Karaağaçspor ile Hatay Amatör Küme Süper Liginde play-off’ta mücadele etmeye hak kazanan İskenderun Belediyespor takımları, haftayı bay geçirmelerinden dolayı hazırlık karşılaşması yaptılar. Karaağaç Belediye Spor Tesislerinde yapılan özel karşılamada Arsuz Karaağaçspor ile İskenderun Belediyespor, karşılıklı atılan gollerle 3-3 berabere kaldılar. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)