Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Dersleri İSTE’de Veriliyor

0
154

2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Bölümlerinin dersleri, konularının uzmanı öğretim görevlileri tarafından İskenderun Teknik Üniversitesi’nde yüz yüze anlatılacak.

Anadolu Üniversitesi’nin Açık Öğretim Fakültesi’nin 81 il merkezinde ve sadece üç ilçe merkezinde uygulanacak “yüz yüze öğretim programı” için İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) gerekli hazırlıklarını yaptı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) İktisat ve İşletme Bölümleri öğrencileri dönem derslerini örgün öğretim yoluyla ücretsiz olarak İSTE’de alabilecekler. 3 Mart 2018 tarihinde başlayacak olan ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Merkez Kampüs’te yüz yüze yapılacak dersler, 27 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek.

Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim gördükleri İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) tüm disiplin vb. kurallarına uymak zorunda olacak. Bahar Dönemi ders programlarına 26 Şubat 2018 tarihinden itibaren, tüm Açık Öğretim Bürolarında ve Anadolu Üniversitesi’nin AÖF resmi sitesinden ulaşılabilecek.

2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim öğrencilerine yönelik yüz yüze öğretim kapsamında Matematik 2, Genel Muhasebe, İktisada Giriş 2, İngilizce 2, Makro İktisat, İstatistik 2, Maliyet Yönetimi, Finansal Yönetim 2 ve Finansal Tablolar Analizi dersleri verilecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here