Ak Parti’ye Toplu Katılım!

0
87

akp katılım1İskenderun’da farklı mahallelerde yaşayan 250 aile temsilcisi Ak Parti İskenderun ilçe teşkilatında düzenlenen törenle partiye katıldı. Ak Parti’ye katılanlara teşekkür eden İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil; “Bundan sonra inşallah omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Namus ve şeref sözü veriyorum her kese her kesime eşit hizmet götüreceğiz. Beni tanıyan herkes bilir.30 Mart şimdiden hayırlı olsun” dedi.

İlçe Başkanı İbrahim Yaran ise Ak Parti’ye her gün onlarca kişinin gelip üye olduğunu belirterek, başta Büyükşehir ve İskenderun olmak üzere tüm belediyeleri alıp hizmet belediyeciğini getireceklerini söyledi.

Düzenlenen toplantıda katılan aile temsilcileri adına bir konuşma yapan Reşat Çağlar ve Ömer Keleş ise Artık İskenderun’un iktidarla buluşma zamanının geldiğini belirterek; “Ak Parti’den yapılan bu çağrılara kayıtsız kalamazdık. Duyarlı vatandaşlar bir araya geldik toplantı yaptık. Alınan karar gereği kentimiz için çocuklarımızın geleceği için Seyfi Dingil’e dolayısı ile Ak Partiye destek vermek kararı aldık” şeklinde konuştular. Yapılan konuşmaların ardından katılımcılara rozet takıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here