Ak Parti Kadın Kollarından Kahvaltılı Kutlama

0
125

Başkan Dingil; “Ülkemizin Kalkınmasında Kadınlarımızın Emekleri Ve Rolü Gerçekten Çok Önemli”

Ak Parti İskenderun İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınları Günü dolayısıyla kahvaltı programı düzenledi. Düzenlenen programa İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, Ak Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili’nin eşi Sevim Bilgili, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gül Nalcı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Düzenlenen programda bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bize göre kadınlar bir milletin ve ailenin temel direğidir haklarını ödememiz mümkün değildir. Ak Parti hükümetleri döneminde kadınlara pozitif ayrımcılık tanınma noktasında pek çok adımlar atıldı. Sosyal, ekonomik ve siyasal alanda birçok anayasal düzenlemeler yapıldı. Yapılmaya devam edilecektir.

Ülkemizin kalkınması, kentimizin gelişmesi için kadınlarımızın emekleri ve rolü gerçekten çok önemli. En büyük arzumuz kadınlarımızın hayatın her alanında ekonomik, siyasal, sosyal ve kültürel olarak çok daha iyi ve en üst noktalarda gelmesini görmektir. Sadece bugün için değil, her daim yanınızdayız. Çalışmalarımızda vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutluyorum” diye konuştu.

Programın sonunda Başkan Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil, programa katılan kadınlara karanfil takdim etiler. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here