‘Zaman Kimseyi Beklemez’e Okurlardan Yoğun İlgi

0
31

Seval Kirmit Yazar, ‘Zaman Kimseyi Beklemez’ adlı ikinci kitabının tanıtım çalışmaları kapsamında, biri proje olmak üzere gerçekleştirdiği 4. imza gününde okurlarıyla buluştu.

Prime Mall İskenderun AVM giriş katında hafta sonu düzenlenen imza günü etkinliğinde, Yazar’ın ‘Zaman Kimseyi Beklemez’ adlı ikinci kitabı ziyaretçiler ve okurlarından yoğun ilgi gördü.

Seval Kirmit Yazar ‘Zaman kimseyi beklemez’ adlı ikinci kitabıyla ilgili dördüncü imza günü etkinliği gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “Bugün de çok güzel ilgiyle karşılaştık. İkinci kitabımla ilgili bu dördüncü imza günümüz. İlkini Osmaniye Kitap Fuarı’nda, ikincisi Park Forbes AVM’de, üçüncüsünü Bahçeşehir Kolejinde gerçekleştirmiştik. O bir projeydi. ‘Çocuklar Okusun Diye’ projesine katkıda bulundum kitabımla. Bu da dördüncüsü… Prime Mall Alışveriş Merkezi’nde gerçekten çok yoğun bir talep var.

İkinci kitabım ‘Zaman Kimseyi Beklemez’e okurların ilgisi çok güzel. Bugün dördüncü imza günü etkinliğimde de gördüğüm kadarıyla, orta yaş grubunda daha çok okumaya ilgi olduğunu fark ettim. Kitaplarım da yeni jenerasyona değil de daha çok orta yaş grubuna hitap ettiği için bu konuda geri dönüşler son derece olumlu” şeklinde konuştu.

Seval Kirmit Yazar, saat 12.00-19.00 arası gerçekleştirilen imza günü etkinliğinde bol bol kitabını imzaladı, okurlarıyla sohbet etti ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here