Yönetimden Terapi!

0
103

Pazar günü ligin son sırasında olan Gebze ile deplasmanda karşılaşacak olan İskenderunspor 1967, günü çift antrenmanla sürdürüyor. İskenderunspor 1967 yönetim kurulu ise ligde kalmak adına seferberlik başlattı.

İskenderunspor 1967, Gebze maçının hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Teknik Direktör Ali Gülmez gözetiminde gerçekleştirilen güç çalışması antrenmanına İkinci Başkanı Müfit Tennioğlu, yönetim kurulu üyeleri Levent Yılmaz, Sait Deniz ve Ahmet Öz katıldılar ve teknik heyet ile futbolculara moral ve destek verdiler.

Günde çift idmanla hazırlıklarını sürdürdüklerini söyleyen Teknik Direktör Ali Gülmez; “Futbolcu arkadaşlarımız bu maçı almak için ellerinden geleni yapacaklardır. Takımın Aydın karşısındaki oyunu herkes gördü. Bu futbol anlayışıyla Gebze maçına çıkıp mutlaka galip gelip, üç puanla dönmek istiyoruz” dedi.

İkinci Başkan Tennioğlu ise; “Şu anda galibiyete önemli ölçüde ihtiyacımız var. Bu nedenle yönetim kurulu olarak takımımıza ve teknik heyetimize destek vermek için buraya geldik. Bu hafta oynayacağımız maça yönetim kurulu üyeleri olarak bizlerde gidip orada da destek vereceğiz” dedi.

Yönetim kurulu üyesi Levent Yılmaz da kısa bir değerlendirme yaparak, “Burada sizlerin yanınızda olduğumuzu göstermek için bulunuyoruz. Bu takımın kalitesi ortada, elbette olumsuzlukları kimse kabullenmek istemez ama sizin oynadığınız bu oyunları görünce bu takımın burada olmasından üzüntü duyuyoruz” dedi ve bu hafta ile birlikte alacakları galibiyetlerle çıkış yapmaları gerektiğinin de altını çizdi.

Yapılan antrenmanın arından ise futbolcularla saha içerisinde konuşan yönetim kurulu üyeleri, futbolculara güven duyduklarını ve bu konuda artık gerçek kalitelerini ortaya koyup başarılarını gösterme zamanı geldiğini anlattılar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here