Yılmaz; “Gözle Görünür Bir Canlılık Kazandıracak”

0
147

itso-ahm ziyaret1İTSO Yönetimi, AHM Prot City’de İncelemelerde Bulundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetim kurulu üyeleri, kentte yapımına başlanan 5 yıldızlı otel AHM PORT CITY’de bir dizi incelemelerde bulundular. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO olarak bölge ekonomisine önemli katkı sağlayacak olan bu projenin hayata geçirilmesi için çalışanlara başarı temennisinde bulundu.

5 yıldızlı otelin kente kazandırılmasında gayretleri olan işadamı Ali Tekten, Mahir Taner ve Hasan Yıldırım, otel ve rezidans projesini hayata geçirmek için çalışmalara başladılar. İTSO yönetim kurulu üyeleri de otelin yapılacağı sahada incelemelerde bulunarak, işadamı Ali Tekten ve Mahir Taner’den teknik bilgiler aldılar. AHM Port City çalışma ofisinde Ali Tekten otelin tanıtım filmi ve projesi ile ilgili İTSO yönetim kurulu üyelerine bir sunum yaptı.

itso-ahm ziyaret2

İskenderun’a 5 yıldızlı oteli kazandıran işadamı Ali Tekten ve Mahir Taner’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden İTSO Başkanı Yılmaz; “İTSO olarak bölge ekonomisine önemli katkı sağlayacak olan bu projenin hayata geçirilmesi için çalışan İTSO yönetim kurulu üyemiz Mahir Taner ve Meclis üyemiz Ali Teketen’e çalışmalarından ötürü başarılar diliyoruz. İnanıyorum ki bu tesis İskenderun’a gözle görünür bir canlılık kazandıracaktır” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren işadamı Ali Tekten ise İskenderun’da önemli eksikliği hissedilen 5 yıldızlı oteli şehre kazandırmak için çalışmalara start verdiklerini belirterek; “Şu an inşaatın temel kazı çalışmaları devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Adalet Bakanımız Sadullah Ergin’in de katılacağı bir açılış ile otelimizin temel atma töreni gerçekleştirilecektir. Amacımız İskenderun’a yakışır bir tesisi hayata geçirmek olacaktır” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here