Yanık; “Hukuka Uygun Yapılan Her İşte Milli Eğitim Yöneticilerinin Yanındayız”

0
246

Türk Eğitim-Sen’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ve Şube Müdürü Sarı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık ve Yönetimi, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yeni atanan Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü olarak atanan Önder Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yeni atanan müdürlere hayırlı olsun dileğinde bulunan Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube müdürü Önder Sarı’ya yeni görevinde başarılar diledi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette İskenderun eğitim camiasının problemlerini de dile getiren Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık; “Eğitimde eşit hizmet edilmesini temenni ediyoruz. İnsanların en değerli varlığı olan evlatlarımızın eğitimi önem arz etmektedir.  Milletimizin geleceği olan çocuklarımıza ve onları şekillendiren öğretmenlerimize götürülecek eşit hizmetin başarıyı arttıracağına inanıyorum.

Sendika olarak devletimizin yasalarına yani hukuka uygun yapılan her işte Milli Eğitim yöneticilerinin yanında olacağımızı belirtmek isteriz. Sivil Toplumun en temel görevi olan devlet yöneticilerine katkı sağlama ve yapılan işlerin hukuka uygunluğunun denetlenmesi konusunda her zaman var olacağız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ise; eğitim öğretim faaliyetlerine sağlanacak her türlü olumlu katkılarda kapılarının açık olduğunu vurguladı. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here