Türkiye Tenis Turnuvası Finalleri Arsuz’da Gerçekleşti

0
149

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF), Arsuz Belediyesi ve Arsuz River Tennis Club’ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu “12 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası” Arsuz’da gerçekleştirildi. Turnuvanın ödül törenine katılan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, turnuvanın Arsuz’da yapılmasının kendilerini oldukça memnun ettiğini söyledi.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye Tenis Federasyonu, Arsuz Belediyesi ve Arsuz River Tennis Club’ın ortak düzenlemiş olduğu ‘12 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvası’nın ödül törenine katıldı. Etkinlikte konuşan Başkan Culha, “Türkiye Tenis Federasyonunun öncülüğünde ilçemizde yaklaşık bir haftadır devam eden 12 Yaş Yaz Kupası Tenis Turnuvasının final maçını seyrettik ve şu anda ödül töreninde bulunmaktayız. Öncelikle bu turnuvanın ilçemizde, Arsuz’umuz da yapılmasından dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Ve birçok ilden gelen yarışmacı yavrularımızı tebrik ediyorum. Ailelerine saygılarımı sunuyorum.

Bu kupanın, turnuvanın düzenlenmesinde önce federasyon yetkililerimize, ondan sonra hocalarımıza teşekkür ediyorum. Ve birçok yerel dinamiğin katkısı olduğunu da biliyorum. Yavrularımız gerçekten çok inanılmaz bir performans sergilediler. Ben bu turnuvaların ilçemizde süreklilik arz etmesi anlamında, sürekli hocalarımızın ve bu organizasyonu yapacak olan federasyonumuzun yanında olacağımızı buradan ifade ediyorum. Ben tekrardan yavrularımızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediye Meclis Üyesi Faiz Ekenel ile Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz Koordinatörü Edip Kaynar dereceye giren yarışmacılara ödüllerini verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here