Türk Hava Kurumu İskenderun Şubesi Yeniden Atağa Kalktı

0
48

Türk Hava Kurumu (THK) İskenderun Şubesi, iki yıl aradan sonra başkanlığa atanan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ile birlikte eski hareketleri günlerine dönüş yapıyor.

Maket uçak eğitimleri, yamaç paraşütü ve daha bir çok konuda çocuklara ve gençlere eğitim vermeyi amaçlayan Türk Hava Kurumu İskenderun Şube Başkanı Gündel, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘İstikbal Göklerdedir’ vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Türk Hava Kurumu İskenderun Şube Başkanı ve İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel, yönetim kurulu üyeleri Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Eğitimci Ali Koç ile Gazeteci Gökhan Gökpınar’la birlikte bölge protokol üyelerini ziyaret ederek, kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdiler, fikir alış verişinde bulundu.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyaret gerçekleştiren Gündel, Türkiye Cumhuriyeti’nin en nadide kurumlarından Türk Hava Kurumu’nu çok iyi yerlere getirmek, kuruluş amaçlarına uygun çalışmalara imza atmak hedeflerine dikkat çekti.

Bölge protokol üyeleri Kaymakam Yönden, Kaymakam Gökpınar, Milletvekili Özel ile Başkan Tosyalı, Türk Hava Kurumu’nun tüm faaliyet ve çalışmalarına tam destek vereceklerini ifade ettiler. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here