TSB Kadınlar Türkiye Şampiyonası İskenderun’da Yapıldı

0
3

Garanti BBVA Tekerlekli Sandalye Basketbol (TSB) Kadınlar Türkiye Şampiyonasının ikincisi 27-31 Temmuz tarihleri arasında İskenderun’da yapıldı. Turnuva Kadın A Milli Takıma seçme niteliğindeydi.

İskenderun’da gerçekleştirilen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunu 2021 yılı faaliyet programında yer alan Garanti BBVA Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Türkiye Şampiyonası ve A Milli seçme kampı, final karşılaşmaları gerçekleştirildi. Kadın A Milli Takım adına hazırlık kampı niteliğinde olan turnuva, oynanan final karşılaşmalarıyla sona erdi.

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen şampiyonayı, Ak Parti Hatay milletvekilleri Abdülkadir Özel, Hacı Bayram Türkoğlu, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel, Tekerlekli Sandalye Basketbol Antrenörü Murat Saltan, yardımcı antrenörler Abdullah Bayram ve Songül Çelik de izledi.

İskenderun’da gerçekleştirilen şampiyonada protokol üyeleri katılan tüm sporculara başarılar dileyerek, madalyalarını ve ödüllerini takdim etti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here