Tosyalı; “Çözüm Üretmek İçin Yola Çıktık”

0
31

Cumhur İttifakı Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, halkla buluşmaya devam ediyor. Başkan Adayı Fatih Tosyalı, bu kapsamda, Kurtuluş, Cumhuriyet, Meydan, Pirireis, Süleymaniye ve Numune mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Mahalle sakinlerine teşekkür eden Tosyalı; “Hizmet vermeniz gereken bir kentte heyecanla, azimle, kendinizi yetiştirmeniz gerekiyor. Biz kendimizi yetiştirdik, zorlukların nasıl aşılacağını öğrenerek gelen bir kardeşiniz olarak bu dönem hizmet etmek için sizlerden olur talep ediyorum. Bir şeye ihtiyacımız var. Sizlerin duanıza sahiplenmenize ihtiyacımız var. Bu dönem sizin oğlunuz, eksiklerinizi katmer katmer tamamlamak isteyen bir kardeşiniz olarak bu görevi istiyorum. Bu görevin bedeli varsa o bedeli de çekmeye de hazırım. Allah’ın izniyle Cumhur İttifakı ile bu seçimden de yüzümüz ak olarak çıkacağız.

Bize oy veren veya vermeyen, herkesin başkanı olmak için yola çıkıyoruz. Kökeni ve geçmişi ne olursa olsun herkese hizmet edeceğiz. Cumhur İttifakı bizim için çok değerli. Şimdi şehrimizin ufkunu genişleteceğiz. Bizim bir umudumuz, bir hayalimiz var. Biz şikâyet etmek için değil, çözüm üretmek için yola çıktık. Birlikte olmak için bu emaneti üstlendik. Allah bize bu makamı kısmet ederse yapacağımız çok şey var. İskenderun’umuz kazanacak, rabbim bizleri utandırmasın” ifadelerini kullandı.

Tosyalı, OSB ziyaretleri de gerçekleştirdi. Alp Ateş Gübre ziyaretinde yönetim kurulu başkanı Şükrü Alpaydın ve çalışanlar tarafından karşılanan Tosyalı; “Değerli kardeşlerim Allah nasip ederse 31 Mart Pazar günü hep birlikte sandığa gideceğiz ve Ak Parti mührünü vuracağız ancak asıl işimiz 1 Nisan’da başlıyor. 1 Nisan’dan sonra gecemizi gündüzümüze katacağız” dedi. Tosyalı ziyarette, Cumhur İttifakı amblemlerinin yer aldığı pastayı görünce duygulandı.

Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, daha sonra Noksel boru, FMS Makine, Gübretaş, Akçelik boru ve Odak Ambalajı yönetim ve çalışanlarıyla bir araya gelerek, destek istedi. Ziyaret programlarına; AK Parti İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven, MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Belediye meclis üyesi Bülent Özer, meclis üyesi adayları eşlik etti. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here