Toroslar EDAŞ, Haziran Ayında Bakım, Onarım ve Yatırım Çalışmalarını Sürdürdü

0
106

Toroslar EDAŞ Hatay’da kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Haziran ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Toroslar EDAŞ, Hatay’da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürüyor. Daha aydınlık bir Hatay için İskenderun, Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Erzin, Payas, Belen, Kumlu, Arsuz, Reyhanlı, Altınözü, Antakya, Defne, Samandağ, Yayladağı’ da 2018’in Nisan ayında 4073 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 108 kilometrelik hattı da elden geçirdi. Adı geçen ilçelerde 17 elektrik panosunun yanı sıra, 39 trafo ve 58 dağıtım merkezinin de bakımı yapıldı.

Toroslar EDAŞ, Haziran 2018’de yeni yatırımlara da hız verdi. Hatay’da 54,5 Km’lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 1624 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 53 elektrik panosu ve 9 trafo merkezi montajı da tamamlandı. Toroslar EDAŞ’ın Hatay’daki bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here