TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Toplantısı İTSO’da Yapıldı

0
47

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu yönetimi aylık toplantısını İTSO’da gerçekleştirdi. TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu toplantısına, Kurul Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetim kurulu üyeleri,  TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu yönetim kurulu üyesi ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez katıldı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda yeni üretilecek projeler ele alındı. Toplantıda ayrıca bölgemiz ekonomisine katkı sağlayacak projelerin üretilmesi noktasında el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine vurgu yapıldı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen; “Seçimler sonrası ikinci toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Burada amacımız, yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya gelmek, onların fikirleri ile ortak projelerin üretilmesine katkı sağlamak, kadın istihdamına yönelik çalışmalar yapılması konusunda bir araya geliyoruz. Düzenlediğimiz bu toplantılardan ortak projeler de çıkabilmektedir. Kadın Girişimciler olarak yapılacak bu toplantılar ve toplantı sonrasında hayata geçirilecek projelerin ilimiz ve bölgemiz ekonomisine katkı sağlamasını temenni ediyoruz” dedi. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here